207953
    ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018. 5 wrz. 2017
    4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny - kolejny dla gimnazjalistów z klas drugich i trzecich, oraz pierwszy w reaktywowanej po osiemnastu latach Szkole Podstawowej nr 3. Naukę w tej szkole rozpoczęli uczniowie klasy pierwszej i klasy czwartej. Gościem naszej uroczystości był Burmistrz Krzysztof Kaczmarski, bardzo licznie przybyli też rodzice. Pani dyrektor Iwona Wrzoskiewicz - Słonka życzyła całej szkolnej społeczności udanego roku szkolnego, sukcesów edukacyjnych i wychowawczych. Podobne życzenia skierował do nas również pan Burmistrz. Uczniowie klasy IIb i IIc przedstawili krótką część artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem nauczycielek: Lucyny Chojnowskiej, Józefy Buśko i Ewy Woźniak - Stachury.