godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  288398
  APEL DO RODZICÓW 23 wrz. 2017
  Apel do rodziców!
  Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej jest w posiadaniu informacji dotyczących pojawienia się na terenie Powiśla Dąbrowskiego silnie toksycznych „tabletek” zawierających pochodne ekstazy, które kształtem i kolorem przypominają słodycze – w formie „misiów”.
  Jak wynika z poczynionych ustaleń bezpośrednio narażone mogą być dzieci, gdyż substancje takie mogły być udzielane w rejonie szkół na terenie powiatu dąbrowskiego.
  Apelujemy do rodziców o zachowanie czujności, przeprowadzenie rozmów profilaktycznych z dziećmi, szczególnie z tymi najmłodszymi, aby nie przyjmowały słodyczy od obcych osób, jak również o sprawdzenie rzeczy osobistych swoich pociech pod kątem posiadania tego typu substancji, słodyczy nieznanego pochodzenia. Prosimy rodziców o szczególny nadzór nad swoimi pociechami, zwrócenie uwagi na niepokojące zachowanie.
  W razie posiadania jakichkolwiek informacji na temat takich niebezpiecznych, podejrzanych substancji prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997.
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku