QARSZTATY ZDOBIENIA PIERNIKÓW 6 gru. 2017
    Poniedziałkowy wieczór zgromadził w szkolnej świetlicy uczniów, ich rodziców i babcie oraz nauczycieli na wspaniałych warsztatach kulinarnych. Specjalnym gościem była zaprzyjaźniona już z nami Pani Agata Ryczek, która po raz kolejny wprowadziła przybyłych w świąteczny nastrój, zdradzając słodkie tajniki jakże cudownej sztuki zdobienia pierników. Magiczny zapach korzennych przypraw mieszał się z szeptami zachwytu, oczy otwierały się ze zdumienia, gdy serce podpowiadało dłoniom ciekawe pomysły. Pani Agata przygotowała dla uczestników zajęć odpowiednie rodzaje lukrów oraz kolorowe posypki do zdobienia ciasteczek. Każdy z przybyłych na spotkanie mógł poczuć się jak prawdziwy artysta. Niczym jubiler nadać słodkim wypiekom kunsztownych rysów i puścić wodze fantazji, bawiąc się cukrowym cackiem. W pracy zjednoczyły się całe rodziny - dzieci bawiły się "jak dzieci" a mamusie i tatusiowie potrafili się zrelaksować i dzielnie dotrzymywali im kroku.