godlo
    Sonda
      Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
    Licznik odwiedzin
    177537
    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013 8 lip. 2013
    Poniżej zamieszczamy wszystkie sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013
     

    MAŁGORZATA CHUDY

    - finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    - II miejsce w powiatowym konkursie literackim „Ta ziemia od innych droższa”

    ADRIAN NIEMCZURA

    - finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
    - I miejsce w konkursie „Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego”
     
    ALICJA WITEK
     
    - finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

    KAMIL DORECKI

    - finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego

    MAGDALENA WĘGLOWSKA

    - laureatka XVI Ogólnopolskiego Przeglądu Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa”
    - laureatka IV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O wers Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej”
    - III miejsce w Podkarpackim Konkursie Poetyckim „Ja i świat”
    - III miejsce w powiatowym konkursie literackim „Ta ziemia od innych droższa”

    KAMIL RODAK

    - I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Ta ziemia od innych droższa”
    - II miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim w ramach XI Dnia Pamięci o Holokauście
    - I miejsce w eliminacjach gminnych Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego poświęconego osobie i poezji ks. Janusza St. Pasierba
    - II miejsce w powiatowym konkursie czytelniczo - recytatorskim pn. „2013 - Rokiem
    Powstania Styczniowego"

    ANNA CHOJNOWSKA

    - II miejsce w IX Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego w kategorii fotografii
    - I miejsce w powiatowym konkursie fotograficznym „Ta ziemia od innych droższa”
    - III miejsce w powiatowym konkursie fotograficznym w ramach XI Dnia Pamięci o Holokauście
    - wyróżnienie w konkursie literackim „Ta ziemia od innych droższych”

    JAGNA GOLEMO

    - II miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Ta ziemia od innych droższa”
    - wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim w ramach XI Dnia Pamięci o Holokauście
    - I miejsce w konkursie literackim pod hasłem „Życie wolne od dymu tytoniowego"

    KATARZYNA ŁAPA

    - III miejsce w VII Międzypowiatowym Konkursie Geograficznym

    KATARZYNA RARUS

    - I miejsce w eliminacjach gminnych Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego poświęconego osobie i poezji ks. Janusza St. Pasierba
    - I miejsce w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Marii Kozaczkowej,

    WERONIKA KOŁTON

    - II miejsce w eliminacjach gminnych Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego poświęconego osobie i poezji ks. Janusza St. Pasierba

    NATALIA CYGAN

    - III miejsce w powiatowym konkursie wokalnym w ramach XI Dnia Pamięci o Holokauście

    GABRIELA KMIECIK

    - wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim „Ta ziemia od innych droższa”

    PATRYCJA STACHURA

    - wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim „Ta ziemia od innych droższa”

    KINGA WAJDA

    - I miejsce w XXIII Gminnym Konkursie Pisanek i Plastyki Obrzędowej Związanej z Okresem Wielkanocnym

    KLAUDIA KUKLA

    - III miejsce w XXIII Gminnym Konkursie Pisanek i Plastyki Obrzędowej Związanej z Okresem Wielkanocnym

    BARTŁOMIEJ ZAUCHA

    - I miejsce w dekanalnym konkursie palm wielkanocnych

    WERONIKA BRZYCHCZY

    - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Dzieckiem być”

    JUSTYNA KOGUT

    - I miejsce w XXII Gminnym Konkursie Szopek Kolędniczych i Kartek Świąteczno – Noworocznych

    KAROLINA NAWÓJ

    - III miejsce w XXII Gminnym Konkursie Szopek Kolędniczych i Kartek Świąteczno – Noworocznych

    KATARZYNA JUŻBA

    - wyróżnienie w konkursie poetycko - plastycznym zorganizowanym pod hasłem "Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem"

    ZESPÓŁ TANECZNY FUEGO W SKŁADZIE: Aneta Marek, Roksana Cygan, Anna Chojnowska, Anna Wiejacka, Angelika Kułaga, Alicja Witek, Ewelina Drewniana, Magdalena Bednarz, Gabriela Kobos, Łucja Lech, Klaudia Nowak, Patrycja Dykas, Aleksandra Lichorobiec, Karolina Dobrzyńska, Kamil Mosio
    - I miejsce w powiatowym Przeglądzice Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2012”
    - I miejsce w konkursie tanecznym w ramah XI Dnia Pamięci o Holokauście

    ZESPÓŁ TEATRALNY „AWANTURKA” W SKŁADZIE: Katarzyna Kozicka, Joanna Marek, Gabriela Jurczyk, Gabriela Zagraniczny, Monika Świętek, Agnieszka Jarmuła, Dominika Bieś, Dominik Sak, Ewelina Juzba, Sebastian Moździerz, Dawid Bieś, Anna Chojnowska
    - II miejsce w powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych „Laur Melpomeny”
    - III miejsce w Międzypowiatowym Przeglądzie „Teatralne Lustra”

    ZESPÓŁ W SKŁADZIE: Dominika Golonka, Magdalena Bednarz, Alicja Ptak, Ewelina Drewniana, Gabriela Kobos
    - II miejsce w Regionalnym Konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez błogosławionego Jana Pawła II pn. "Bądź Wielkim"

    DRUŻYNA W SKŁADZIE: Kamil Dorecki, Kamil Rodak
    - II miejsce w powiatowym konkursie „Powiślański Skaut”

    SUKCESY SPORTOWE:

    - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej chłopców
    - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
    - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie: piłka siatkowa dziewcząt (klasa sportowa)
    - II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie: piłka halowa chłopców (klasa sportowa)
    - II miejsce w Powiatowyej Gimnazjadzie: piłka nożna (klasa sportowa)
    - IV miejsce w Finale Wojewódzkim, Puchar Premiera Donalda Tuska (klasa sportowa)
     
    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku