Aktualności
    W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła realizuje projekt  „ProgramujeMY_tarnowski” realizoawny przez  EFRWP, Collegium Mazovia oraz Fundację Nowoczesnej Edukacji. W  naszej szkole zajęcia odbywają się w ramach zajeć  pozalekcyjnych w 3 grupach, opiekunami grup są nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej; p. U. Bobowska, p. B. Klich, p. G. Tabor. Zajęcia trwają od XI 2018 -03.2019r. Celem projektu jest zdobywanie przez uczniów nowych umiejętności z zakresu programowania, doskonalenie kompetencji cyfrowych nauczycieli. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, sprawiają im dużo radości i zadowolenia z wykonanej pracy.

kategoria: Galeria

Dziadkowie są bardzo ważnymi osobami w życiu dzieci. Zwykle wnuki są rozpieszczane, kochane, otaczane troską. Z dziadkami wiąże się  również wiele wspomnień… To oni jako pierwsi nauczyli i pokazali swoim wnukom wiele cudownych rzeczy, z nimi odkrywali świat.

31.01.2019r. w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość poświęcona kochanym Babciom i kochanym Dziadkom. Uczniowie klas 1a, 2a i 4a, chcąc podkreślić znaczenie Dziadków w swoim życiu, przygotowali wymowną część artystyczną. Składały się na nią wiersze, piosenki i cudowne tańce. W oczach Dziadków pojawiły się łzy wzruszenia i zachwytu nad talentem swoich ukochanych wnuków. Wieczorne integracyjne spotkanie pokoleń, osłodziły wspaniałe i pyszne ciasta, przygotowane przez rodziców. Na koniec uczniowie wręczyli skromne upominki-kartonowe serca i piękne laurki.  Część artystyczną przygotowali nauczyciele: G. Tabor, M. Opiła, S. Marciniec,
    B. Klich, M. Kawa, A. Szentaler, jak zwykle nieodzowną pomoc okazali rodzice, za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

kategoria: Galeria