REKRUTACJA2 kwi. 2018
    kategoria: Z życia szkoły
    BEZPIECZNE FERIE6 lut. 2018
    6 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy I i IV z dzielnicowym Komendy Powiatowej w Dąbrowie Tarnowskiej, mł.asp. Marcinem Reichertem. Spotkanie dotyczyło bezpiecznego wypoczynku w okresie zbliżających się ferii zimowych. Dzielnicowy przedstawił Dekalog Narciarza w ramach projektu ”Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, który uświadomił dzieciom, jak ważna jest dbałość o bezpieczeństwo własne i innych osób korzystających w okresie zimy ze stoków narciarskich. Dzielnicowy nawiązał dobre relacje z uczniami. Dzieci chętnie uczestniczyły w rozmowie na temat bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych. Policjant zachęcił również uczniów do udziału w konkursie plastycznym „Stok nie dla bałwanów”.
    kategoria: Galeria
    5 lutego uczniowie klas drugich gimnazjum oraz czwartoklasiści zamienili salę gimnastyczną na lodowisko w Dębicy. Dwie godziny rekreacji i integracji minęły błyskawicznie. Choć niektórzy mieli łyżwy na nogach po raz pierwszy w życiu, szybko złapali równowagę na lodowej tafli. Wyjazd zorganizowała pani Lucyna Chojnowska, a opiekę nad uczniami wraz z nią sprawowały panie: Renata Błasiak, Ewa Woźniak - Stachura i Agata Włodarczyk.

kategoria: Galeria