godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  185543
  Galeria
  16 maja w MDK Dom Harcerza w Krakowie odbyły się przesłuchania uczestników piątej edycji konkursu na najlepszą interpretację piosenki pochodzącej z repertuaru Piwnicy pod Baranami „TA NASZA MŁODOŚĆ...”. Udział w przeglądzie wzięli uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Małopolski. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowała Klaudia Żurawska z klasy IIIa, która wykonała piosenkę z repertuaru Anny Szałapak „Oczy tej małej”. Interpretacja naszej uczennicy zasłużyła zdaniem jurorów na II miejsce. Jest to sukces tym większy, że gimnazjalistów i licealistów oceniano w jednej kategorii. Klaudia uczestniczyła w konkursie pod opieką pani Lucyny Chojnowskiej. Gratulacje.
  kategoria: Galeria
  Turniej siatkarski15 maj. 2017
  15.05.2017 reprezentacja uczniów z klas 3. pod opieką pani Sylwii Marciniec skorzystała z zaproszenia LO nr 2 w Tarnowie i wzięła udział w zmaganiach sportowo-rekreacyjnych na hali TOSiR w Tarnowie. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Wałaszek Aleksandra, Drąg Monika, Ujek Anna, Mędala Natalie, Minor Mateusz, Tomala Łukasz, Jarzwiec Jakub. Konkurencje polegały na pokonywaniu toru przeszkód i rozegraniu meczów z piłki siatkowej. Wszystkim towarzyszyła dobra zabawa i ogrom emocji.
  kategoria: Galeria
  Jak co roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, była to już XXVI edycja. Organizatorem konkursu jest Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Rozgrywany jest w sześciu kategoriach wiekowych, adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Wspólna dla wszystkich krajów data rozgrywki konkursowej oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów we wszystkich krajach podnoszą atrakcyjność konkursu i sprawiają, że tym większa jest satysfakcja wyróżnionych uczestników. W tym gronie znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły: Jakub Kaczor z kl. I b i Zuzanna Wajda z kl. II b. Szkolnym koordynatorem „Kangura Matematycznego” w naszym gimnazjum jest pani Józefa Buśko. Wyróżnionym uczniom gratulujemy.
  kategoria: Galeria
  TEATRALNE LUSTRA11 maj. 2017
  11 maja w Brzesku odbyły się VI Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży „Teatralne Lustra”. Działający w naszej szkole zespół teatralny „Awanturka” wystąpił tym razem z fragmentem sztuki „Mieszczanin szlachcicem” Moliera. Udział wzięli: Mateusz Minor jako pan Jourdain, Natalia Burzec jako filozof, Weronika Bączek w roli nauczyciela tańca, Agata Grabka w roli nauczyciela muzyki, Magdalena Chojnacka jako mistrz fechtunku i Aleksandra Moździerz jako lokaj. Nad całością czuwała polonistka Lucyna Chojnowska. Zdaniem jurorów przedstawienie zasłużyło na wyróżnienie drugiego stopnia i nagrodę finansową w kwocie 150 zł. Gratulacje
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku