godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  207982
  Galeria
  Dyrekcja, trenerzy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej składają składają serdeczne podziękowania firmie J Ś Jubiler ul. Sucharskiego 8 w Dąbrowie Tarnowskiej za wsparcie klasy sportowej. Dzięki Państwa uprzejmości możliwy był zakup kompletu strojów sportowych. Z całego serca DZIĘKUJEMY...!!! ⚽️⚽️
  kategoria: Galeria
  4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny - kolejny dla gimnazjalistów z klas drugich i trzecich, oraz pierwszy w reaktywowanej po osiemnastu latach Szkole Podstawowej nr 3. Naukę w tej szkole rozpoczęli uczniowie klasy pierwszej i klasy czwartej. Gościem naszej uroczystości był Burmistrz Krzysztof Kaczmarski, bardzo licznie przybyli też rodzice. Pani dyrektor Iwona Wrzoskiewicz - Słonka życzyła całej szkolnej społeczności udanego roku szkolnego, sukcesów edukacyjnych i wychowawczych. Podobne życzenia skierował do nas również pan Burmistrz. Uczniowie klasy IIb i IIc przedstawili krótką część artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem nauczycielek: Lucyny Chojnowskiej, Józefy Buśko i Ewy Woźniak - Stachury.
  kategoria: Galeria
  Na zakończenie każdego roku szkolnego w naszej szkole przyznajemy tytuł Najlepszego Absolwenta. W tym roku szkolnym Najlepsze Absolwentki to Martyna Cholewa – Bąba z klasy III b i Aleksandra Moździerz z klasy IIId. Gratulacje.
  kategoria: Galeria
  23 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania kolejnego rocznika absolwentów. Po powitaniu przez panią dyrektor Iwonę Wrzoskiewicz – Słonkę przybyłych gości, wśród których byli zastępca burmistrza pan Stanisław Ryczek oraz liczne grono rodziców, nastąpiło ślubowanie absolwentów. Następnie pani dyrektor podziękowała wszystkim za ciężką całoroczną pracę, której rezultatem było uzyskanie przez dwie uczennice tytułu laureatki, czterech tytułów finalisty w konkursach przedmiotowych, liczne sukcesy w różnorodnych konkursach na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim, a także bardzo dobry wynik egzaminu gimnazjalnego, szczególnie w klasie III d, której średnia ze wszystkich części egzaminu była najwyższa w gminie i w powiecie, a nawet przekroczyła średnią wojewódzką. Podczas uroczystości żegnaliśmy nie tylko absolwentów, ale także dwie osoby z grona pedagogicznego.
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku