godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  222040
  Galeria
  10 listopada uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości. Naszymi gośćmi byli: zastępca burmistrza pan Stanisław Ryczek, ksiądz Prałat Józef Poremba, przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Skrzyniarz oraz krewni patronów naszej szkoły: córka poetki Marii Kozaczkowej, pani Krystyna Ludwicka i pan Mieczysław Śliski, bratanek Zygmunta Śliskiego, zamordowanego w Katyniu.
  W swoim wystąpieniu pani dyrektor Iwona Wrzoskiewicz – Słonka podkreśliła, jak ważna dla wszystkich Polaków jest data 11 listopada 1918 r. Przypomniała także, że jak co roku uczniowie naszej szkoły włączają się w akcję Młodzież Pamięta i podczas uroczystości miejskich będą propagować symbole narodowe oraz rozdawać chorągiewki, okolicznościowe naklejki i śpiewniki z tekstami piosenek związanych z tematyką niepodległościową. Następnie wszyscy zgromadzeni obejrzeli program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem nauczycieli: pani Lucyny Chojnowskiej, pani Józefy Buśko i pana Wojciecha Jasińskiego
  kategoria: Galeria
  09.11.2017 roku drużyna dziewcząt zaprezentowała się w etapie rejonowym w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się w Borzęcinie. Dziewczęta rywalizowały z Koszycami 1:0, Łysą Górą 3:2. Tylko z drużyną z Tarnowa nie udało się wygrać 0:1. W klasyfikacji końcowej zajęły 2 miejsce!!! Gratulujemy wspaniałej gry a szczególnie Wiktorii Kowal, uczennicy klasy sportowej, która zdobyła wszystkie bramki dla naszej reprezentacji Opiekunem dziewcząt była pani Sylwia Marciniec.
  kategoria: Galeria
  26 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły udali się do Dziennego Domu Senior Wigor. Celem spotkania było przypomnienie seniorom o bezpieczeństwie poruszania się po ulicach. W jesienne dni wcześnie zapada zmrok i przed wyjściem z domu trzeba zadbać o to, by być widocznym. Uczniowie rozdali odblaskowe opaski, które sprawią, że osoby tak oznakowane będą bezpieczniejsze. Na zakończenie spotkania zostaliśmy poczęstowani pysznymi ciasteczkami i sokiem. Podobne opaski dzieci podarują swoim babciom i dziadkom.
  kategoria: Galeria
  21.10 na hali sportowej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się powiatowe Mistrzostwa w Piłce Halowej. Do rywalizacji zgłoszonych zostało 7 zespołów. Reprezentacja naszej szkoły po zaciętych pojedynkach zdobyła I miejsce. Warto nadmienić że dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze. Opiekunem dtużyny była pani Sylwia Marciniec. Gratulujemy.
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku