godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  373649
  Galeria
  W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła realizuje projekt  „ProgramujeMY_tarnowski” realizoawny przez  EFRWP, Collegium Mazovia oraz Fundację Nowoczesnej Edukacji. W  naszej szkole zajęcia odbywają się w ramach zajeć  pozalekcyjnych w 3 grupach, opiekunami grup są nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej; p. U. Bobowska, p. B. Klich, p. G. Tabor. Zajęcia trwają od XI 2018 -03.2019r. Celem projektu jest zdobywanie przez uczniów nowych umiejętności z zakresu programowania, doskonalenie kompetencji cyfrowych nauczycieli. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, sprawiają im dużo radości i zadowolenia z wykonanej pracy.
   
  kategoria: Galeria

   Dziadkowie są bardzo ważnymi osobami w życiu dzieci. Zwykle wnuki są rozpieszczane, kochane, otaczane troską. Z dziadkami wiąże się  również wiele wspomnień… To oni jako pierwsi nauczyli i pokazali swoim wnukom wiele cudownych rzeczy, z nimi odkrywali świat.

  31.01.2019r. w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość poświęcona kochanym Babciom i kochanym Dziadkom. Uczniowie klas 1a, 2a i 4a, chcąc podkreślić znaczenie Dziadków w swoim życiu, przygotowali wymowną część artystyczną. Składały się na nią wiersze, piosenki i cudowne tańce. W oczach Dziadków pojawiły się łzy wzruszenia i zachwytu nad talentem swoich ukochanych wnuków. Wieczorne integracyjne spotkanie pokoleń, osłodziły wspaniałe i pyszne ciasta, przygotowane przez rodziców. Na koniec uczniowie wręczyli skromne upominki-kartonowe serca i piękne laurki.  Część artystyczną przygotowali nauczyciele: G. Tabor, M. Opiła, S. Marciniec,
  B. Klich, M. Kawa, A. Szentaler, jak zwykle nieodzowną pomoc okazali rodzice, za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.
   
   
   
  kategoria: Galeria
  Karnawał to niezwykły czas dla naszych uczniów. W okresie tym, dzieci co roku czekają na ten jeden jedyny, wyjątkowy dzień, podczas którego odbywa się bal przebierańców. 29 stycznia sala gimnastyczna Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 zamieniła się w najprawdziwszą Krainę Lodu. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi grupą „Słowiczków” i „Króliczków” z Przedszkola Ochronki oraz grupą „Biedronek” i „Muchomorków” z Publicznego Przedszkola Nr 2 przenieśli się wraz z Elsą i Olafem do „Krainy Lodu”.  Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili, z wielką ochotą biorąc udział we wspólnych konkursach, tańcach i zabawach. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską. Nasi milusińscy bawili się znakomicie, a uśmiech i zadowolenie nie znikały z twarzy naszych pociech. Bal w Lodowej Krainie na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci  i wspomnieniach.
   
   
  kategoria: Galeria
  WIECZÓR KOLĘD3 sty. 2019
  Wieczorem 3 stycznia w naszej szkole odbył się tradycyjny Wieczór Kolęd. Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice, przybyło także kilkoro absolwentów. W blasku świec, przy ciepłej herbacie i świątecznych ciasteczkach miło spędziliśmy czas, śpiewając kolędy. Nad przebiegiem spotkania czuwała pani dyrektor Iwona Wrzoskiewicz – Słonka. Na koniec urczystości zapaliliśmy zimne ognie. 
   
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku