godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  296855
  Z życia szkoły
  15 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny". Organizatorem konkursu jest Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Rozgrywany jest w sześciu kategoriach wiekowych, adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Wspólna dla wszystkich krajów data konkursu oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów podnoszą atrakcyjność zmagań i sprawiają, że rywalizacja jest trudna.
  Dwoje gimnazjalistów z naszej szkoły otrzymało w konkursie wyróżnienia: Hubert Burzec z kl. IIIa i Zuzanna Wajda z kl. IIIb. Wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie, gratulujemy, szczególne gratulacje dla wyróżnionych. Szkolnym koordynatorem "Kangura Matematycznego" jest pani Józefa Buśko.
  kategoria: Z życia szkoły
  10.05 uczniowie klasy sportowej wraz z trenerem Arturem Pobiegło uczestniczyli w dniach otwartych Liceum nr 21 w Tarnowie. Jako drużyna która wygrała puchar „Termalica Cup” zostaliśmy zaproszeni przez pana dyrektora Marka Niemczurę, aby zagrać sparing z reprezentantami szkoły którą kieruje. Po zaciętym pojedynku musieliśmy uznać wyższość rywala. Walczyliśmy do końca, co ostatecznie pokazał wynik. Przegraliśmy 3:2, co wyraźnie pokazuje że chłopcy z klasy sportowej reprezentują naprawdę wysoki poziom gry. Dziękujemy za zaproszenie.
   
  kategoria: Z życia szkoły
  PEŁNA WIDEORELACJA Z TURNIEJU "TERMALICA CUP" DO OBEJRZENIA
  kategoria: Z życia szkoły
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku