godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  321208
  Z życia szkoły
  PRÓBNA EWAKUACJA28 wrz. 2018
  25 września 2018 roku w naszej szkole została przeprowadzona próbna ewakuacja z udziałem Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Po jej zakończeniu uczniowie najmłodszych klas wzięli udział‚ w pogadance dotyczącej zasad bezpiecznego zachowania się w szkole i poza nią.
   
   
  kategoria: Z życia szkoły
  INFORMACJA8 wrz. 2018
  Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3
  Im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego  
  w Dąbrowie Tarnowskiej
  zaprasza rodziców na spotkanie informacyjne,
  które odbędzie się
  11.09.2018 roku o godz. 1800
  Przed zebraniem z wychowawcami w klasach
     odbędzie się krótkie spotkanie z dyrektorem szkoły
                                                  na sali gimnastycznej.
                                                        Bardzo prosimy o niezawodną obecność.
  kategoria: Z życia szkoły
  WITAJ SZKOŁO29 sie. 2018
  Dyrektor szkoły informuje, że Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się w dniu 3 września 2018 roku o godz. 8.00 w Kościele Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w szkole.
   
   
  kategoria: Z życia szkoły
  15 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny". Organizatorem konkursu jest Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Rozgrywany jest w sześciu kategoriach wiekowych, adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Wspólna dla wszystkich krajów data konkursu oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów podnoszą atrakcyjność zmagań i sprawiają, że rywalizacja jest trudna.
  Dwoje gimnazjalistów z naszej szkoły otrzymało w konkursie wyróżnienia: Hubert Burzec z kl. IIIa i Zuzanna Wajda z kl. IIIb. Wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie, gratulujemy, szczególne gratulacje dla wyróżnionych. Szkolnym koordynatorem "Kangura Matematycznego" jest pani Józefa Buśko.
  kategoria: Z życia szkoły
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku