godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  222042
  Z życia szkoły
  Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 3 w Dąbrowie Tarnoskiej zaprasza na "Dąbrowski Bieg Niepodległości". To świetny sposób na nietypowe uczczenie Święta Niepodległości. Nie jest ważne jaką masz kondycję i wiek. Biuro zawodów, wydawanie posiłków, szatnie będą mieściły się w budynku naszej szkoły. Więcej informacji TUTAJ...
  kategoria: Z życia szkoły
  W najbliższą niedzielę, 12 listopada, w godz. 11.00 - 15.00, podczas BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI, w naszej szkole będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. Dawcą mogą zostać osoby w wieku 18 - 55 lat. Akcję prowadzi Fundacja DKMS. WIęciej informacji TUTAJ...
  kategoria: Z życia szkoły
  Bieżące wydarzenia, ciekawostki, kącik dla najmłodszych, książki i filmy godne polecenia! ZAPRASZAMY DO LEKTURY naszej GAZETKI !!! Nowy numer dostępny TUTAJ...
  kategoria: Z życia szkoły
  DZIEŃ KRAJOBRAZU 20 paź. 2017
  Z inicjatywy Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska 20 października odbył się już po raz drugi Dzień Krajobrazu - święto ustanowione w celu promowania zagadnień związanych z ochroną i planowaniem krajobrazu. Wpisując na stałe do kalendarza naszej szkoły „Dzień Krajobrazu”, chcemy uświadomić, jak ważną rolę w życiu człowieka pełni otaczająca nas przestrzeń. Krajobraz ma realny wpływ na jakość naszego życia. Jednocześnie to my swoim decyzjami i działaniami wpływamy na jego jakość i kształt, na to, jak będziemy się czuć w naszym otoczeniu, jaki krajobraz zostawimy przyszłym pokoleniom.
  Przyłączając się do obchodów święta, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie „Moja droga do szkoły” oraz „Turystyka najbliższego regionu”. W ramach tej akcji wykonali wiele zdjęć, opisów, prac plastycznych ukazujących piękno krajobrazu miejsc, które warto zobaczyć. Z zebranych prac wykonali szkolną wystawę.
  kategoria: Z życia szkoły
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku