PIKINIK RODZINNY W SP nr.3 4 cze. 2018
    W poniedziałek 04 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się Integracyjny Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka. Celem imprezy było przede wszystkim zintegrowanie i wzmocnienie więzi całej społeczności szkolnej – dzieci, nauczycieli oraz rodziców naszych pociech. Wszystkich zgromadzonych gości przywitała Pani Dyrektor Iwona Wrzoskiewicz – Słonka, a następnie zaprosiła do obejrzenia krótkiej części artystycznej, przygotowanej przez uczniów klasy IV. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem, w humorystyczny sposób zaprezentowali wiersze Jana Brzechwy. Licznie przybyli goście mogli wybierać spośród wielu atrakcji. Ciepłej, rodzinnej atmosfery dopełniały różnorodne zabawy i konkursy dla całych rodzin. Nie zabrakło konkursów plastycznych, muzycznych, malowania twarzy i okazji do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w kolorowym autobusie. Teraz pozostały nam tylko miłe wspomnienia i czekanie na kolejną, tak udaną uroczystość.