godlo
    Sonda
      Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
    Licznik odwiedzin
    222034
    Nasze osiągnięcia

    Nasze największe osiągnięcia:

     

        Bierzemy udział w różnych zawodach sportowych, konkursach i imprezach. Osiągamy sukcesy zespołowe i indywidualne. Najbardziej cieszą nas sukcesy osiągane w skali gminy, powiatu, województwa i kraju.


    Nasze największe osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe w roku szkolnym2005/2006.

    Barbara Dorosz- finalistka Wijewódzkiego Konkursu Polonistycznego
    Matra Kułaga- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
    Dominika Barwacz-finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
    Patrycja Kobos-finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficzne
    Agnieszka Hamielec-finalistka międzynarodowego konkursu języka angielskiego OXFORD EDUCATIONAL-TEST OXFORD PLUS, VI edycja językowa

    Agata Czerwińska-laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

    Tomasz Marek- III miejsce w konkursie recytatorskim w ramach XI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej
    Justyna Mikuła - Wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ramach XI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej
    Koło Teatralne - II miejsce w powiatowym przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Płomień 2005 w kategorii kabaretów
    Agata Czerwińska - III miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości 
    Piotr Chojnowski, Marta Sowa, Marta Kułaga , Karolina Kuta : udział w eliminacjach rejonowych Konkursu Polonistycznego
     
    I miejsce w II Powiatowym przeglądzie dorobku artystycznego szkół w konkursie plastycznym na temat; Miejsce szkoły w rodzinie narodów europejskich
    Konkurs plastyczno-fotograficzny i architektoniczny pod hasłem Kapliczki i krzyże w Diecezji Tarnowskiej:
    *wyróżnienie na etapie dekanalnym: Agata Sarzyńska, Łukasz Kogut, Przemysław Wiśnicki, Marcin Gwiazda, Magda Jarosz, Łukasz Zabawa, Mariola Sytoń, Robert i Daniel Stachura, Dagmara Pfajfer
    *etap diecezjalny: Magdalena Jarosz wyróżnienie malarstwo na szkle, prace zbiorowe (album, fotografie),prace zbiorowe (album, techniki różne)
    XI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej Eucharystia w literaturze , sztuce i muzyce
     nagrody: Paulina Sitko i Agata Czerwińska
     wyróżnienie:Agata Sarzyńska oraz zespół muzyczny Anioły
    V Powiatowy Konkurs Szopek i Kartek Świąteczno-noworocznych:
    II miejsce dla Gimnazjum nr 2 za całokształt prac nadesłanych na konkurs
    I miejsce - Justyna Mikuła(szopka)
    II miejsce Natalia Gawęda, konkurs śpiewu(solo) w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    II miejsce powiat - Przegląd dorobku Artystycznego Szkół- układ taneczny
    II miejsce gmina  piłka nożna halowa
    IV miejsce powiat  piłka nożna halowa
    V miejsce  halowa piłka nożna
    IV miejsce Kogut Dominik tenis stołowy
    VI miejsce  Łoś Mateusz tenis stołowy
    III miejsce gmina drużynowo tenis stołowy
    II miejsce gmina  piłka siatkowa dziewcząt
    IV miejsce powiat  piłka siatkowa dziewcząt
    II miejsce gmina  piłka siatkowa chłopców

     

    Nasze największe osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe w roku szkolnym2004/2005.

    Laureaci

     

    Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2004/2005

    Osiągnięcia edukacyjne

    Paulina Surowiec- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu biologicznego

    Adam Pasternak - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

    Łukasz Słonka - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

    Magdalena Dworak - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

    Paulina Surowiec-I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Rodzinny Dom”

    Patrycja Kobos-I miejsce w IV Międzygminnym Konkursie z okazji 86 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

    Paulina Surowiec-I miejsce w Eliminacjach Rejonowych X Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im W. Broniewskiego

    Wyróżnienie w VI Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    Patrycja Kobos-III miejsce wVI Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    Paulina Surowiec-laureatka X Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im W. Broniewskiego(II miejsce)

    Adam Pasternak-finalista Przedmiotowego Konkursu Chemicznego 

    Bartosz Opiła- finalista Przedmiotowego Konkursu Geograficznego

    Magdalena Dworak- finalistka Przedmiotowego Konkursu Geograficznego

    Paulina Surowiec- finalistka Przedmiotowego Konkursu Biologicznego

    Łukasz Słonka- finalista Przedmiotowego Konkursu Historycznego

    Adam Pasternak- finalista Przedmiotowego Konkursu Matematycznego

     

    Osiągnięcia artystyczne:

    Przemysław Wiśnicki -I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Szopek i Kartek Świąteczno-Noworocznych

    Piotr Kuś, Dominika Kogut –II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Szopek i Kartek Świąteczno-Noworocznych

    Mateusz Stefańczyk, Piotr Durbas- I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Szopek i Kartek Świąteczno-Noworocznych

    II- miejsce w III Powiatowym Przeglądzie Grupy Jasełkowej

    Dyplom za udział w II Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Powiatu Dąbrowskiego”Płomień”

     

    Osiągnięcia sportowe:

    II miejsce w XIII Powiatowym Biegu”Sokoła”

    Katarzyna Moskal-II miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym

    Łukasz Walczak, Kondrat Merchut –II miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym chłopców

    Adrian Motyka, Dominik Filip-III miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym chłopców

    Urszula Kiwior, Katarzyna Moskal-II miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym dziewcząt

    II miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce chłopców

    I miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce dziewcząt

    Urszula Kiwior-IV miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym dziewcząt

     

    Nasze największe osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe w roku szkolnym2003/2004.

    Osiągnięcia edukacyjne:

    Ewa Hanusz-I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im.W. Broniewskigo

    Sylwia Kobos- finalistka Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego

    Łukasz Słonka-laureat, Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (V miejsce)

    Paulina Surowiec- wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorski im.W. Broniewskiego

    Paulina Surowiec-wyróżnienie na etapie wojewódzkim w Konkursie Recytatorskim”Od Kochanowskiego do Szymborskiej”

    Dominik Filip-I miejsce na etapie powiatowym w Konkursie Pięknego Czytania ”Cała Polska czyta dzieciom”

    Ewa Hanusz- II miejsce na etapie powiatowym w Konkursie Pięknego Czytania „Cała Polska czyta dzieciom”

    Sylwia Moździerz-I miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim im.J. Brauna

    Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”- I miejsce Dominik Filip w kategorii Teatr Jednego Aktora, II miejsce Klaudia Dybowska w kategorii recytacji

    Koło Teatralne-I miejsce na szczeblu powiatowym w Konkursie na Montaż Słowno-Muzyczny w ramach IX Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    I Powiatowy konkurs „Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego” – III miejsce drużynowo – Anna Fido, Ewa Mitera, Izabela Adamiec

    IV Powiatowy Konkurs „Omnibus” – I miejsce Łukasz Słonka, IV miejsce Paulina Surowiec

    Konkurs Polonistyczny „Podróże kształcą i zmieniają” – I miejsce Ewa Mitera, II miejsce Natalia Wentrych

     

    Osiągnięcia artystyczne:

    XV Regionalny Konkurs na Pisankę Obrzędową organizowany przez MC Kultury Sokół z Nowego Sącza w Tarnowie-nagroda dla Stefana Strońskiego, oraz Dyplom dla Gimnazjum (praca zbiorowa).

    XIV Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędowa-trzy pierwsze miejsca w kategorii praca zbiorowa.

    IX Tydziń Kultury Chrześcijańskiej „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”- II miejsce Łukasz Kogut

    III Powiatowy Przegląd Twórczości Obrzędowej-II miejsce Joanna Mroczek

    I Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Powiatu Dąbrowskiego-I miejsce

     

    Osiągnięcia sportowe:

    Mistrzostwa Rejonowe w piłce nożnej – III miejsce

    XII Powiatowy Bieg Sokoła – II miejsce zbiorowe

    Powiatowy Turniej piłki koszykowej dziewcząt – III miejsce

    Powiatowy Turniej piłki siatkowej chłopców – I miejsce

    Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej – I miejsce

    Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt – I miejsce

    Rejonowa Małopolska Gimnazjada Młodzieży – piłka siatkowa III miejsce, piłka koszykowa IV miejsce

    Szkolna Liga Lekkoatletyczna – III miejsce

    Powiatowy Turniej piłki koszykowej – I miejsce

    Powiatowy Konkurs skoków wzwyż – III miejsce

     

    V Powiatowy Przegląd Gazetek Ekologicznych (Tarnów) – nagroda specjalna. 

    Wyróżnienie programu szkoły dla Ekorozwoju przez partnerstwo Fundacja Partnerstwo dla Środowiska. 

    Udział w uroczystości wręczenia nagród Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji Programu Promocji Zdolnej Młodzieży – dyplom wyróżnienia dla szkoły i nagroda dla laureatki ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego.

     

    Nasze największe osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe w roku szkolnym2002/2003

    Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej dla Olgi Węglowskiej IV.2001

    I miejsce w eliminacjach powiatowych III Turnieju Sztuki Recytatorskiej " Poszukiwania" dla Olgi Węglowskiej II.2002

    II miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim z okazji 83 Rocznicy Odzyskania Niepodległości   dla Kamili Bystrowskiej XI. 2001

    I miejsce dla drużyny Gimnazjum nr 2 w Mistrzostwach Powiatu - Halowa Piłka Nożna III. 2002

    Tytuł Króla Strzelców w Mistrzostwach Powiatu - Halowa Piłka Nożna dla Rafała Sawczyka III.2002

    I miejsce dla drużyny Gimnazjum nr 2 w turnieju piłki nożnej Coca Cola Cup 2002 IV. 2002

    I miejsce dla Gimnazjum nr 2 w Mistrzostwach Powiatu, Szkolna Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) V. 2002

    I miejsce w Turnieju Powiatowym Piłki Nożnej " Piłkarska Kadra czeka" IV. 2001

    I miejsce dla Gimnazjum nr 2 w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt I. 2001

    III miejsce dla Gimnazjum nr 2 w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców I. 2001

    Uczniowie: Piotr Fijał, Bartosz Iwaniec, Jakub Kogut reprezentowali szkołę jako zawodnicy Kadry Tarnowskiego Okręgu Związku Piłki Nożnej na turnieju piłki nożnej we Włoszech.

    Paweł Kądzielawa uczeń kl.II najlepszym bramkarzem w Mistrzostwach Drużyn Klubowych Województwa Małopolskiego W Piłce Nożnej 2002.

    I miejsce w Małopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej (drużyn klubowych) dla drużyny złożonej z uczniów naszej szkoły :B. Iwaniec, A. Sokół, P. Leżoń, R. Wałaszek, D. Motyka, M. Dunajko.

    W naszej szkole działają następujące koła zainteresowań:

    Koło teatralno - polonistyczne

    Koło ekologiczno - przyrodnicze

    Koło fizyczne i elementy astronomii

    Koło informatyczne

    Koło miłośników historii

    Koło sportowe

    Koło matematyczne

    Koło europejskie

    Koło przyrodnicze

    Koło chemiczne - Z chemią za pan brat

    Koło pasjonatów sztuki

    Koło motoryzacyjne

    Gimnastyka korekcyjna

    Drużyna harcerska

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku